DEPARTAMENTS DIDÀCTICS 2019-2020

DEPARTAMENTS DIDÀCTICS 2019-2020

PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: ANGLÉS
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Javier Araque JubeteDivendres de 8:55 h. a 9:50 h.  
María Millet TurDivendres de 12:10 h. a 13:05 h.  
Gisela hurtado GilsonDilluns de 11:15 h. a 12:10 h.  
Fabiola Solís SarriónDivendres de 9:50 h. a 10:45 h.  
Claudia López CubelDilluns de 12:10 h. a 13:05 h.2n C 
María Mesejo ConejosDimarts de 11:15 h. a 12:10 h.1r Batx HumanitatsCap del departament
Marta Lara TudónDimarts de 9:50 h. a 10:45 h.1r F 
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: CIÈNCIES NATURALS
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Paloma Josefa García TortosaDivendres de 11:15 h. a 12:10 h.3r B 
Raquel Murciano VelertDivendres de 9:50 h. a 10:45 h.1r B 
Olga Mª Martínez CavaDijous de 9:50 h. a 10:45 h. Cap de departament
Alba Mª Pascual PastranaDilluns de 9:50 h. a 10:45 h.1r C 
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: LLENGUA CASTELLANA I LITERATURA
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Carmen Blasco PovedaDilluns de 12:10 h. a 13:05 h.1r E 
Adrián Hernán De SalesDivendres de 9:50 h. a 10:45 h.2n B 
Alberto Benedito NúñezDilluns de 9:50 h. a 10:45 h.3r D PMAR 
Mª Consuelo García GarcíaDimecres de 12:10 h. a 13:05 h.  
Dolores Pastrana RuizDilluns de 12:10 h. a 13:05 h.4t BCap del departament
Pau Eladi Villalonga PratsDimecres de 11:15 h. a 12:10 h.  
Amparo Vilaplana DubónDimarts de 11:15 h. a 12:10 h.1r FCoordinadora de la biblioteca
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: EDUCACIÓ FÍSICA
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Enrique Atienza DonderisDimarts de 8:55 h. a 9:50 h. Cap del departament
Enrique Moya SaizDivendres de 8:55 h. a 9:50 h.  
José Braulio Bernal SánchezDimecres de 12:10 h. a 13:05 h.  
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: ARTS PLÀSTIQUES
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Emilio Burgos TarazónDimarts de 12:10 h. a 13:05 h. Cap del departament Coord.treball d’investigació en Batxillerat
Rosa Jiménez PérezDijous de 9:50 h. a 10:45 h.  
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: FILOSOFIA
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Mª José Borrás TobarraDimecres de 9:50 h. a 10:45 h. Coordinadora d’Igualtat
Paula Camacho MartínezDilluns de 13:05 h. a 14:00 h. Cap del departament
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: FÍSICA I QUÍMICA
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Mª Pilar Macías AbadDijous de 9:50 h. a 10:45 h.1r Batx. Ciències 
Iván Tarín FernándezDimecres de 9:50 h. a 10:45 h.3r D 
Luisa Lahoz BoschDilluns de 8:55 h. a 9:50 h.4t C PR4 
Ana Mª Gresa PeiróDilluns de 8:55 h. a 9:50 h.2n DCap de departament
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: FRANCÉS
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Esperanza Nieto NietoDimarts de 9:50 h. a 10:45 h. Cap del departament Coord.treball d’investigació en Batxillerat
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: GEOGRAFIA I HISTÒRIA
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Alfonso López ÁlvarezDijous de 11:15 h. a 12:10 h. Cap del departament 
Carlos Ganau MartínDivendres de 8:55 h. a 9:50 h.4t C 
Josep Lluís Vilageliu CatalánDivendres de 12:10 h. a 13:05 h.2n E 
Antonia García FerradaDimarts de 11:15 h. a 12:10 h.3r A 
Concepción Máñez GonzálezDijous de 9:50 h. a 10:45 h.1r A 
Joana Honrubia AscóDimarts de 8:55 h. a 9:50 h.4t A 
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: INFORMÀTICA
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Jaime Brull
Dimarts de 12:10 h. a 13:05 h. Cap del departament Coordinador de formació
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: GREC
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Inmaculada Gisbert MolinaDivendres de 9:50 h. a 10:45 h. Cap del departament 
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: LLATÍ
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Andrés Olivares GuillemDijous de 9:50 h. a 10:45 h. Cap d’estudis 
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: MATEMÀTIQUES
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Enrique Clari GilDimecres de 11:15 h. a 12:10 h. Vicedirector
Roberto Moreno SillaDilluns de 9:50 h. a 10:45 h. Secretari
Mª Carmen Gil ArandiaDijous de 8:55 h. a 9:50 h.3r D PMAR

Cap del departament

Coordinadora de secundària

Mª Carmen Raga BenedictoDimecres de 8:55 h. a 9:50 h.2n PAC 
María García GarcíaDivendres de 8:55 h. a 9:50 h.2n F 
José Manuel Pinazo MonterdeDimecres de 9:50 h. a 10:45 h.  
Juan Luis Grau ManclúsDimecres de 12:10 h. a 13:05 h.3r C 
Ana Ferrando MartíDimarts de 11:15 h. a 12:10 h.1r D 
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: MÚSICA
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Cristina Luján MartínDimarts de 12:10 h. a 13:05 h. Cap del departament
Alfredo Domingo MuñozDimarts de 9:50 h. a 10:45 h.  
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: RELIGIÓ
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Amaia Martiarena Vega Dilluns de 8:55 h. a 9:50 h. Cap del departament
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: TECNOLOGIA
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Antonio Bueno JuanDimecres de 8:55 h. a 9:50 h.2n A 
Juan Miguel Lladosa SorianoDilluns de 9:50 h. a 10:45 h. Coordinador TIC
Yolanda Martínez MorenoDijous de 9:50 h. a 10:45 h. Cap del departament
Jorge Alonso SánchezDilluns de 9:50 h. a 10:45 h.  
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: LLENGUA I LITERATURA VALENCIANA
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Patricia Ausina TurDimarts de 9:50 h. a 10:45 h. Cap del departament
Patricia Sarrió PérezDijous de 11:15 h. a 12:10 h.  
Manuel Fuambuena LanzaDijous de 9:50 h. a 10:45 h.2n Batx 
Empar Casp MorenoDilluns de 12:10 h. a 13:05 h. Coordinadora Xarxa Llibres
Mª Pilar Tomás UbachDilluns de 12:10 h. a 13:05 h. Coordinadora del Servei de Mediació
Concepción Romeu IbáñezDijous de 11:15 h. a 12:10 h.  
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: ELECTRICITAT I ELECTRÒNICA
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Paula Martínez SalomóDivendres de 12:10 h. a 13:05 h.  
Juan Gil GinestarDimecres de 12:10 h. a 13:05 h.1r CS Teleco 
Eduardo Monteagudo HerreroDijous de 13:05 h. a 14:00 h.2n CM TelecoCap del departament
Beatriz Cerdá AltavaDilluns de 15:15 h. a 16:10 h.  
Juan Ramón Durán RamajoDimarts de 12:10 h. a 13:05 h.2n CS Teleco 
Jaime Sansano BelsoDijous de 11:15 h. a 12:10 h.1r FPb Informàtica 
Valentín Huélamo SantiagoDimarts de 11:15 h. a 12:10 h.  
Encarna Cantero ViñesDimarts de 13:05 h. a 14:00 h.2n FPb Informàtica 
Nuria Giner VercherDilluns de 9:50 h. a 10:45 h.1r CM Teleco 
Elena Poveda OrozcoDijous de 12:10 h. a 13:05 h.  
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: FORMACIÓ I ORIENTACIÓ LABORAL
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Marisa Gimeno EscamillaDivendres de 11:15 h. a 12:10 h. Cap d’estudis de cicles
José Antonio Risueño CaballeroDijous de 12:10 h. a 13:05 h.2n CS PrevencióDirector
Javier Rodrigo AgullóDivendres de 19:15 h. a 20:10 h.1r CS Prevenció 
Mar Reyes LópezDimarts de 8:55 h. a 9:50 h. Cap del departament
Laura Gordero MorenoDilluns de 18:00 h. a 18:55 h.  
Daniel Sanchís BelenguerDimecres de 11:15 h. a 12:10 h.  
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: MANTENIMENT I SERVICIS A LA PRODUCCIÓ
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Guadalupe Torres OrtsDimecres de 19:15 h. a 20:10 h.2n CS Manteniment 
Joaquín Sánchez GayolDimecres de 13:05 h. a 14:00 h.2n CS Diseny 
Óscar Trull DomíngezDijous de 17:05 h. a 18:00 h.  
Fernando Ribes RibesDimarts de 11:15 h. a 12:10 h.  
Salvador Balaguer RubioDijous de 18:00 h. a 18:55 h.  
Luis Pemán CañadasDijous de 14:20 h. a 15:15 h.  
Amparo Luján SanchoDijous de 9:50 h. a 10:45 h.1r CS Diseny 
Mª Amparo Arnau SalesDilluns de 18:00 h. a 18:55 h.  
Natalia Oltra ÚbedaDimecres de 15:15 h. a 16:10 h.1r CM Teleco 
Rafael Sanchis GimenoDimarts de 9:50 h. a 10:45 h.1r CS Manteniment 
José Antonio Cabrero HernándezDilluns de 11:15 h. a 12:10 h.2n CM Manteniment 
Jesús Expósito PuenteDilluns de 14:20 h. a 15:15 h. Cap del departament
Javier Vizuete RamosDijous de 11:15 h. a 12:10 h.1r FPb Monteniment 
Julio Rodríguez RicoDilluns de 9:50 h. a 10:45 h.1r CM Manteniment 
Lorena Durá AlcázarDilluns de 11:15 h. a 12:10 h.2n FPb Manteniment 
Julia Castellano MontesinosDivendres de 14:20 h. a 15:15 h.  
Javier Córdoba Brocal  Coordinador Emergències
Francisco Gil Parrilla   
PROFESSORAT PER DEPARTAMENTS: ORIENTACIÓ
PROFESSOR/AATENCIÓ FAMÍLIESTUTORIACÀRREC
Mª José Ramírez CañadasDijous de 12:10 h. a 13:05 h.  
Vicente Martínez LujánDimecres de 12:10 h. a 13:05 h.  
María Palop González-AnleoDimecres de 12:10 h. a 13:05 h. Cap del departament
Nuria Alberola MontejanoDijous de 14:20 h. a 15:15 h.